پیام تبریک رئیس دانشکده پرستاری به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان، اسماعیل کاوی، رئیس این دانشکده در پیامی فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر را تبریک گفت؛ متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه اول ماه ذی القعده، که به نام دهه کرامت نامگذاری شده است ایام بسیار مبارک و پر برکتی است که در آن به واسطه میلاد انوار الهی، عرش شکوفه باران است و فضا آکنده از عطر حضور ملائک مقربی است که زانوی ادب بر زمین نهاده اند.

ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) بانوی کرامت، وفاداری و مظهر فضایل که به روز دختر نیز نامگذاری شده است، سرمشق و الگویی برای دختران نوجوان و جوان و زمینه ساز تعالی معنوی، اخلاقی و علمی آنان است.

اینجانب میلاد فرخنده و سراسر نورکریمه اهل بیت و خواهر گرامی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)، حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر را به عموم مسلمانان به ویژه دانشجویان، اساتید و کارمندانِ دخترِ دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان تبریک می گویم و از خداوند سبحان توفیق روزافزون و عزت و سربلندی همه زنان و دختران سرزمینمان را خواستارم.

اسماعیل کاوی

رئیس دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.